REKLAMA


Jerzy Kowalczyk - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Jerzy Kowalczyk Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  84 miejsce 0,03 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  10 miejsce 0,29 % poparcia

Absolwent Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni- Wydział Administracyjny, kierunek: Intendenta Okrętowa. Ukończył również studia podyplomowe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz z zakresu integracji europejskiej na Wydziale Humanistyczno- Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.

W latach1994- 1998 pracował w Urzędzie Rejonowym w Tomaszowie Mazowieckim, a od 1999 roku w  Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Mazowieckim.

W latach 2001- 2002 pełnił funkcję Starosty Tomaszowskiego, przez kolejne cztery lata Członek Zarządu Powiatu, a od 2006 r. Sekretarz Powiatu w Tomaszowie Mazowieckim.

Jako Radny Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego pracował w latach 2006-2010, natomiast w VI kadencji był Wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej. Należał do Komisji Gospodarki Mieszkaniowej, Komunalnej i Ochrony Środowiska oraz Komisji Budżetu i Działalności Gospodarczej, której był przewodniczącym.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.