REKLAMA


Agnieszka Drzewoska-Łuczak - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Agnieszka Drzewoska-Łuczak Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  13 miejsce 2,49 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  2 miejsce 29,80 % poparcia

Mężatka, ma jedną córkę. Od 2007 roku rzecznik konsumentów, a także wiceprzewodnicząca Związków Zawodowych w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Maz. Absolwentka między innymi Podyplomowego Studium Komunikowania Biznesowego i Public Relations w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na Katedrze Teorii Zarządzania Kolegium Zarządzania i Finansów SGH, a na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II ukończyła Mediacje w sprawach administracyjnych i ogólnospołecznych. Od sześciu lat pracuje jako Mediator w Sądach Apelacji Łódzkiej, ponadto „Od minimalnej do maksymalnej harmonizacji, konsumencki kontekst liberalizacji rynków zmonopolizowanych” szkolenie finansowane przez Unię Europejską w ramach projektu Transition Facylity nr 2006/018-18-.01. Udziela ponad dwa i pół tysiąca porad rocznie i społecznie pracowała przy Ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej. Z zamiłowania dyplomowana florystyka.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (1 komentarzy)

 • p.Cogito 2015-10-18 14:42:12
  Jako rzecznik praw konsumenta w Tomaszowie Maz. bywała odpychająca dla petentów .W sprawach roszczeniowych w stosunku do petenta używała sloganu-pan ma trudności ze zrozumieniem- zamykając tym samym sprawę.