REKLAMA


Bartłomiej Misiewicz - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Bartłomiej Misiewicz Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  1 miejsce 16,61 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  1 miejsce 78,77 % poparcia

Pochodzi z patriotycznej, katolickiej rodziny. Swoją działalność polityczną rozpoczął na przełomie 2006 i 2007 r. u boku Ministra Antoniego Macierewicza.

W 2010 r. po katastrofie smoleńskiej postanowił bardziej zaangażować się w życie publiczne w Polsce. Wstąpił do Prawa i Sprawiedliwości, dwa lata później z nominacji Prezesa PiS pana Jarosława Kaczyńskiego został członkiem Rady Politycznej PiS. W 2011 r. pracował przy Zespole Pracy Państwowej Prawa i Sprawiedliwości, który miał na celu opracowanie programu partii.

W 2012 r. powierzono mu funkcję Sekretarza Zarządu Okręgowego PiS w Okręgu piotrkowskim. Dzięki temu poznał każdy zakątek siedmiu powiatów Okręgu nr 10: skierniewickiego, rawskiego, opoczyńskiego, tomaszowskiego, piotrkowskiego, bełchatowskiego i radomszczańskiego.

Od 2012 r. ma zaszczyt być Pełnomocnikiem powiatowym PiS w powiecie piotrkowskim, zaś od 2013 do 2014 r. dodatkowo pełnił funkcję Pełnomocnika powiatowego PiS w powiecie radomszczańskim. Od 2012 r. do października 2014 r. był Koordynatorem ds. Struktur Wykonawczych PiS.

Na kongresie PiS w Katowicach w 2014 r. został wybrany do władz krajowych partii – Krajowej Komisji Rewizyjnej PiS.

Obecnie sprawuję funkcje: Pełnomocnika Powiatowego PiS w Piotrkowie Trybunalskim; Szefa Okręgowego Sztabu Wyborczego PiS w Okręgu nr 10 – piotrkowskim; Bliskiego współpracownika Wiceprezesa Prawa i Sprawiedliwości Antoniego Macierewicza; Szefa Biura Zespołu Parlamentarnego Ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy Smoleńskiej; Szefa Biura Zespołu Parlamentarnego Ds. skutków likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych; Członka Krajowej Komisji Rewizyjnej PiS; Społecznego Doradcy ds. Politycznych Prezydent Radomska.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (21 komentarzy)

 • miro 2016-12-07 19:44:26
  Byś się wstydził nieuku karierowiczu .Kłamco, twoje dzieci cię ocenią.
 • Paweł Szablewski 2016-04-25 10:22:08
  Do Robert Rybicki: Niestety. Dlatego w tym państwie jest jak jest. Trzymam kciuki za Ciebie i pozdrawiam.
 • Robert Rybicki 2016-01-07 16:11:14
  Biegła znajoość języków, 6 lat studiów w dwóch krajach i nie widzę ogłoszeń o pracę w resortach. Kumoterstwo partyjne to jedyny sposób obstawiania stanowisk państwowych.
 • jan niedoinformowany 2015-12-30 13:46:59
  Czy ten facet poza pochodzeniem i przynależnością do PiS, ma jeszcze ukończona szkołę podstawową ?
 • Olaf 2015-10-18 22:01:40
  Już sam Antoni jest dostatecznym zagrożeniem dla victorii PiSu, A do tego jeszcze jego giermkowie. Toż to aż niesmaczne. Niech teraz kto inny Antoniemu teczkę nosi , nie akurat poseł Bartek. Że też pisiaki idą na takie okpione kandydatury.
 • KAMIL 2015-10-15 10:13:41
  Do Wnikliwy: Nie ma wyjścia jeśli chcemy Polski uczciwej to tylko PIS, co zrobiła PO-PSL -AFERY,KORUPCJA,USTAWIANIE CZŁONKÓW NIK,Ostatnio afera w Giełdzie pap.wartościowych jeśli chodzi o prywatyzację spółki Ciech. Nie mamy wyjścia TYLKO PIS,jeśli nie chcesz tego czy innego Kandydata z PIS TO WYBIERZ INNEGO
 • Wnikliwy 2015-10-14 19:07:27
  Do KAMIL: W takim razie życzę głębszej refleksji przedwyborczej i rozważenia również innych kandydatur;) Z posłami takiego kalibru szykują się kolejne 4 lata przepychanek między miernymi aparatczykami partyjnymi(nie jestem anty-PiSowcem, wręcz przeciwnie, najprawdopodobniej zagłosuję właśnie na tę partię)
 • KAMIL 2015-10-14 11:11:40
  Do Wnikliwy: wkleiłem tylko to co jest na Stronie i mówię to jako jego wyborca. Nie jestem Bartkiem Misiewiczem.
 • Wnikliwy 2015-10-13 20:58:42
  Do KAMIL: Doświadczenie jak napisał Pan, czy jak napisał kandydat na ulotce? Czy może to jedna i ta sama osoba?:) ( w ostatnim akapicie pisał Pan w pierwszej osobie więc lekko się gubię) Mam wrażenie, że postrzega Pan politykę wyłącznie jako przysłowiową "grę o stołki", a mimo wszystko nie o to w tym chyba chodzi. Właśnie po to, żeby wiedzieć co i jak ma robić przyszły polityk, powinien mieć jakiekolwiek doświadczenie w innej branży niż polityka, jakąkolwiek wiedzę, pomysł na siebie, na to czym się zajmie. Na cóż komu poseł, którego specjalnością jest bycie posłem? Taki styl prezentuje obecna władza PO-PSL, gdzie na pierwszym planie są zakulisowe gierki, promowani są najwytrawniejsi gracze, a nie specjaliści. Z perspektywy 8 lat widać, że nie jest to chyba najbardziej korzystne dla Polski, a Pan Misiewicz wygląda na właśnie takiego kandydata - nie mam co robić w życiu, ponoszę teczkę, popilnuję projektora, to może zostanę posłem, będzie spoko.