REKLAMA


Adam Rogala-Lewicki - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Adam Rogala-Lewicki Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  26 miejsce 0,55 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  2 miejsce 17,67 % poparcia

Politolog, prawnik, urzędnik państwowy, ukończył Nauki Polityczne na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Prawo na Uniwersytecie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, adwokat, doktor nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce w Instytucie Nauk Politycznych UW, studiował na Uniwersytecie Paris X Nanterre, kończył studia podyplomowe w Akademii Obrony Narodowej, studia managerskie w International Management Institute w New Delhi, stypendysta Funduszu Stypendialnego i Szkoleniowego na Uniwersytecie w Oslo oraz w Liechtenstein Institut.

Adiunkt w Wyższej Szkole Gospodarki Krajowej, główny specjalista w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, koordynował prace związane z utrzymaniem systemu ePUAP, współpracował m.in. z Biurem Porad Obywatelskich oraz Ambasadą Polską w Oslo.

Zakładał Stowarzyszenie Warszawa Przedwojenna oraz fundacje Poland-India Business House. Posługuje się językiem angielskim i francuskim.

Był związany z Platformą Obywatelską. Pełnił funkcję szefa jednego z kół tematycznych, współpracował też z Krzysztofem Kwiatkowskim i Johnem Godsonem, których w PO już nie ma.

Obecnie jest pełnomocnikiem stowarzyszenia Ryszarda Petru Nowoczesna.PL w województwie łódzkim.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (1 komentarzy)

 • jurek z wielunia 2015-10-20 11:04:31
  nic nie wiem o życiu prywatnym to też jest ważne dla mojej decyzji