REKLAMA


Iwona Elżbieta  Lewandowska - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Iwona Elżbieta Lewandowska Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  70 miejsce 0,06 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  10 miejsce 1,86 % poparcia

Pochodzi z Łodzi.

Ukończyła Uniwersytet Łódzki, Wydział Prawa i Administracji na kierunku Prawo, a następnie studia podyplomowe na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego oraz w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Od 25 lat związana z powiatem zgierskim. W latach 1990-2015 pełniła służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Zgierzu, kończąc ją w lutym 2015r. w stopniu inspektora na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Zgierzu.

Specjalistka w sprawach bezpieczeństwa i porządku publicznego. Inicjatorka wielu lokalnych kampanii społecznych, propagujących bezpieczne zachowania wśród mieszkańców, szczególnie osób starszych, dzieci i młodzieży. Wielokrotnie odznaczana, odznaczeniami państwowymi i resortowymi w tym Złotą Odznaką „Zasłużony Policjant”.

Uczestniczka Kongresu Kobiet. Współfundatorka Fundacji „Oaza”, propagującej bezpieczne zachowania, pomagającej ofiarom przestępstw, współpracę podmiotów lokalnych w kierunku wypracowania jednolitej polityki bezpieczeństwa.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (1 komentarzy)

 • Petent 2015-10-27 19:22:42
  I dobrze. Osoba niewłaściwa. Pani Iwona L. nie ma zielonego, a nawet fioletowego pojęcia o godnej reprezentacji partii. Nie nadaje się również na odpowiedzialne stanowiska.