REKLAMA


Marcin Miłosz Sieradzki - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Marcin Miłosz Sieradzki Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  23 miejsce 0,83 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  1 miejsce 26,51 % poparcia

Urodził się 25 stycznia 1984 roku w Łodzi. Mieszka w Grotnikach (powiat zgierski) i Łodzi, pracuje na terenie województw łódzkiego i mazowieckiego.

Posiada tytuł magistra inżyniera architekta. Absolwent Politechniki Łódzkiej. Swą pasję edukacyjną pogłębiał na czteroletnich stacjonarnych studiach doktoranckich. Przewód doktorski z dziedziny historii architektury zamknął w 2014 roku.

Od 2005 roku prowadzi działalność gospodarczą zajmującą się architekturą i budownictwem. Od 2009 roku posiada uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej. Od 2010 roku należy do Łódzkiej Izby Architektów RP. Od 2012 roku członek elitarnego stowarzyszenia SARP.

Na dzień dzisiejszy przedsiębiorca prowadzący spółki i firmy zajmujące się budownictwem, projektowaniem budynków, projektowaniem energetycznym i pasywnym, aranżacją wnętrz, grafiką i brandingiem, produkcją mebli, stoisk, i elementów wyposażenia, dostarczaniem reklamy, rewitalizacją łódzkich kamienic, urbanistyką, odbiorami i nadzorami.

Ekspert w dziedzinie wnętrz, projektowania, prawa budowlanego i procesu inwestycyjnego. Posiada doświadczenie dydaktyczne i naukowe.

W stowarzyszeniu Nowoczesna od sierpnia 2015 roku, brał udział w tworzeniu struktur w powiecie zgierskim. Prywatnie żonaty, ojciec dwóch córek w wieku przedszkolnym.

 

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (2 komentarzy)

 • zyrandol 2015-10-17 20:17:21
  Mam nadzieje ze będzie Posłem myślącym a nie maszynką do głosowania całkowicie uzależnioną od barona.
 • Marcin S 2015-09-26 01:50:41
  zapraszam na marcinsieradzki.pl po więcej informacji