REKLAMA


Marek Paweł Znyk - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Marek Paweł Znyk Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  40 miejsce 0,19 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  8 miejsce 3,34 % poparcia

Urodził się 20 kwietnia 1982 roku w Łowiczu.

W 2001 r. roku ukończył Liceum Ekonomiczne w Łowiczu, po którym to rozpoczął studia na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończył je w 2007 roku otrzymując tytuł magistra ekonomii.

W 2007 roku rozpoczął pracę zawodową w Banku Spółdzielczym Ziemi Łowickiej w Łowiczu którą to kontynuuje do dziś. W trakcie pracy zawodowej w ciągły sposób podnosił swoje kwalifikacje oraz umiejętności. W 2011 roku ukończył podyplomowe Studia Menedżerskie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Jest żonaty, ma żonę Katarzynę oraz 2 letniego syna Wojciecha. Wraz z małżonką prowadzą wspólne gospodarstwo rolne we wsi Bąków Dolny w powiecie Łowickim, specjalizujące się w produkcji warzyw oraz bydła opasowego.

Swoją działalność społeczną opiera w głównej mierze na czynnym udziale w działaniach jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Bąkowie Dolnym, której to członkiem jest od wielu lat.

W wolnym czasie uprawia sport oraz każdą chwilę poświęca swojej rodzinie.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.