REKLAMA


Paweł Olczak - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Paweł Olczak Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  3 miejsce 5,83 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  1 miejsce 37,47 % poparcia

Mieszka w miejscowości Rąbień.

Koordynator do spraw kontaktu ze sztabem Pawła Kukiza.

Prowadzi własną działalność gospodarczą.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (18 komentarzy)

 • zdzisław dulas 2015-10-20 19:14:33
  Do Paweł Olczak : czy może mi Pan podać swój adres e-mail.Podaje Panu mój : dulslaw49@wp.pl, mam dla Pana trochę głosów .
 • G.G. Zduńska Wola 2015-10-12 11:04:37
  Zgierzanin z Kutna? Czy to nie śmieszne ? Wypisuje bzdury byle by tylko zdeprymować naszego kandydata. Jeśli przy tym zniechęci innych do głosowania na kandydatów z tej listy, to chyba będzie jego sukces. Przypuszczam że to on jest agentem... . Zdecydowanie oddam głos na Pawła Olczaka.
 • Paweł Olczak 2015-10-02 22:12:13
  Panie Jerzy, agent na 100% nie, czy wariat ? To muszą ocenić inni.
 • Jerzy W. 2015-10-02 20:05:31
  Do Paweł Olczak : Pokazałeś pan, że jesteś albo agent albo wariat..... Zagłosuję na kogolwiek z tej listy, byle nie na Pana!
 • RADEK K Aleksandrów Ł 2015-10-01 18:32:09
  Pawła Olczaka poznałem w trakcie kampanii referendalnej . To prawdziwy społecznik i osoba całym sercem oddana sprawie . W mym prywatnym odczuciu człowiek który przede wszystkim hołduje wartości moralne a dobro własne przekłada na dobro ogólu. Myślę że w naszym regionie jeden z nielicznych jak nie jedyny kandydat nie splamiony dotychczasowym układem rządzących . Dlatego idealnie nadaje się na parlamentarzystę w polskim sejmie w czasach kiedy kiedy Polska stoi w obliczu ogromnych problemów i potrzebuje radykalnych zmian . Oby więcej takich idealistów . Moje pełne poparcie i pewność że mój głos nie pójdzie na marne !
 • Paweł Olczak 2015-10-01 17:50:52
  Wszystkich którzy się tu wpisują po proszę o rozpoznawalny podpis ponieważ IP poprzedniej wiadomości wyraźnie prowadzi do KUTNA. W wyniku tego jaki to Zgierzanin, nasza 1 lub jego tzw. znajomi mądrzy, wykształceni do 35 roku i koniecznie katolicy. Innych do tzw. KOLIBRA się nie przyjmuje. Jak się zagłębimy troszkę to pachnie to jakąś namiastką „MASONERI”. A co do komisji i to informuję że z terenu Łowicz za zarejestrowanie list do komisji odpowiada p. Jerzy Wiatr Za terenu pow. Zgierskiego p. Krzysztof Stachera I tu zapytam kto kogo i jak potraktował ??? Za całość okręgu odpowiedzialny jest nasz KOLIBEREK p. Rzymkowski. Chyba jakaś niekompetencja się wkradła. Ale cóż młodość, nie samo wykształcenie czyni z nas mądrych ludzi.
 • Zgierzanin 2015-09-30 12:03:43
  A to ciekawe, że jest uczciwy itd. Plucie jadem na kandydatów z tej samej listy - mądrzejszych i bardziej kompetentnych - to chyba nie jest uczciwe. Ciekawe też, jak potraktował ten wielce uczciwy kukizowiec zbieraczy podpisów z Łowicza - gdzie nagle okazało się, że nie ma miejsc w komisjach i Zgierza - gdzie pełnomocnik ds. komisji nie odbiera od ludzi którzy zebrali 1000 podpisów telefonów.
 • Krzysztof Zgierz 2015-09-26 22:07:47
  Jako zawiedziony obserwator dwudziesto paro letniej polskiej sceny samorządowej oraz politycznej rozpocząłem swoją drogę w społecznym oddolnym ruchu PAWŁA KUKIZA, którego założeniem jest wyrwanie naszej ojczyzny z łap partyjnych i mafijnych klanów, gdzie władza jest transparentna, przejrzysta w działaniach reprezentująca swoich wyborców cieszących się życiem w normalnym kraju. Tu poznałem wielu wspaniałych ludzi którzy bezinteresownie pragną wnieść nową jakość życia do ruchu oraz przyszłej sceny politycznej. Uważam, że jedną z takich osób jest Pan Paweł Olczak (numer 2 na liście KWW KUKIZ”15) nigdy wcześniej nie był powiązany z działalnością partyjną, polityczną czy samorządową. Poznaliśmy kolegę Pawła przy konstytuowaniu się podstawowej struktury regulującej przepływ informacji i koordynację naszych działań (Centrum koordynacji i dystrybucji OW 11 Sieradz), którego jedynką został właśnie Paweł Olczak. Po kilku miesiącach naszej działalności i współpracy można szczerze powiedzieć i nikt nie zaprzeczy, że jest to osoba bezkonfliktowa o wysokiej kulturze osobistej, partner w dyskusji, szybko się uczy i potrafi sprostać nowym trudnym wyzwaniom. Człowiek o sztywnym kręgosłupie moralnym. Wielokrotnie udowodnił, że potrafi wypracować kompromis i rozwiązywać trudne sprawy, między innymi aktywnie wspierał powstanie struktur naszego ruchu w OW 9 Łódź. Od początku działalności akceptowany i popierany przez wszystkie Komitety Referendalne w OW 11, od początku jest naszą jedynką. Ostateczny kształt list w OW 9, OW 10 i OW 11 nie jest stanowiskiem wypracowanym przez Społeczną Radę Wojewódzką której byłem skromnym substytutem. Zaufałem i osobiście popieram Pawła Olczaka. On jest Moją JEDYNKĄ na liście KWW KUKIZ”15 w Okręgu Wyborczym 11 Sieradz. Krzysztof Stachera Komitet Referendalny Zgierz Mąż Zaufania 11 Okręgu Wyborczego Sieradz krzysiekosp@op.pl