REKLAMA


Joanna Bobowska - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Joanna Bobowska Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  55 miejsce 0,16 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  8 miejsce 0,54 % poparcia

Ukończyła Akademię Muzyczną w Krakowie, jest dziennikarką i koordynatorem organizacji pozarządowych. Problemami Małopolski zajmuje się od 1996 roku. W 2011 roku po raz pierwszy została wybrana do Sejmu z listy Platformy Obywatelskiej.

Jest wiceprzewodniczącą Zarządu powiatowego PO w Myślenicach, przewodniczącą Koła Gospodarczego Powiatu Myślenickiego Platformy Obywatelskiej w Krzywaczce, prezesem Stowarzyszenia BE-20 oraz członkiem Zarządu Izby Gospodarczej w Sułkowicach.

Jest także autorką projektów szkoleniowych dla przedsiębiorców, mieszkańców obszarów wiejskich i małych miast. Przyczyniła się do pozyskania pieniędzy na lokalne inicjatywy w programach finansowanych przez Unię Europejską oraz budżet państwa. Działania skupiono na wzmocnieniu postaw przedsiębiorczych, upowszechnianiu kultury, zachowanie tradycji oraz bogactwa przyrody. We współpracy z Izbami Gospodarczymi w powiatach myślenickim i wadowickim drugi rok trwają szkolenia z zarządzania, organizacji, prawa oraz kursy języka angielskiego.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.