REKLAMA


Piotr Szewczyk - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Piotr Szewczyk Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  66 miejsce 0,11 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  10 miejsce 0,36 % poparcia

Urodzony 26 kwietnia 1985 roku. Absolwent Akademii Pedagogicznej w Krakowie oraz Studium Choreograficznego (taniec ludowy).

W latach 2003-2005 dziennikarz w "Gazecie Krakowskiej". Od 2005 roku pracownik samorządowy w Wydziale Strategii, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Urzędu Miasta i Gminy w Myślenicach.

Od 10 lat dyrektor reprezentacyjnego Zespołu Pieśni i Tańca "Ziemia Myślenicka". Założyciel i pierwszy prezes Myślenickiego Towarzystwa Kultury (2011). Współtwórca Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Myśleniach oraz Myślenickiego Towarzystwa Historycznego (teraz Polskie Towarzystwo Historyczne oddział Myślenice).

Samorządowiec. Pierwsze doświadczenia samorządowe zdobywał jako przewodniczący Młodzieżowej Rady Powiatu Myślenickiego, rzecznik prasowy Młodzieżowego Sejmiku Województwa Małopolskiego i dwukrotny przedstawiciel Małopolski podczas Europejskiego Forum Młodzieży.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.