REKLAMA


Wojciech Szczepanik - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Wojciech Szczepanik Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  25 miejsce 0,66 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  2 miejsce 22,28 % poparcia

Urodzony w 1980 roku w Busku-Zdroju. Adwokat, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prawnik w kancelariach adwokackich. Społecznie udzielał porad prawnych w Stowarzyszeniu Europejskiego Centrum Edukacji i Rozwoju w Krakowie.

W latach 2005-2007 współpracownik posła do Parlamentu Europejskiego Czesława Siekierskiego. Od 2007 roku związany z instytucjami otoczenia biznesu, wiceprezes Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. odpowiedzialny za działania Centrum „Business in Malopolska”, będącego regionalnym przedstawicielem Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

Do maja 2014 roku nadzorował w MARR S.A. wydatkowanie funduszy europejskich dla przedsiębiorców w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Od czerwca 2014 roku dyrektor Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Krakowie, z dniem 16 lutego 2015 roku powołany przez Premier RP Ewę Kopacz na stanowisko wicewojewody małopolskiego.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.