REKLAMA


Dorota Chrabota - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Dorota Chrabota Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  73 miejsce 0,15 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  14 miejsce 1,55 % poparcia

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Uprawnienia zawodowe radcy prawnego uzyskała w OIRP w Krakowie.    

Posiada bogate doświadczenie zawodowe. Specjalizuje się w międzynarodowym prawie lotniczym, prawie zamówień publicznych.  

 Rozpoczynała pracę zawodową w Krakowie w Krakowskim Towarzystwie Przemysłowym oraz PPH-U Iunctim S.A. Kraków, gdzie również uzyskała uprawnienia zawodowe głównego księgowego.

 Współpracowała z prywatnymi kancelariami prawnymi, kierowała Działem Prawnym PAI-MEDIA  Sp. z o.o. - Biura Reklamy Telewizji POLSAT S.A.  Od lat związana z branżą lotniczą, w latach 1994-2006 prowadziła obsługę prawną Przedsiębiorstwa Państwowego Porty Lotnicze. Kieruje Działem Prawnym Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. W trakcie studiów doktoranckich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Instytutu Prawa Międzynarodowego.

 Aktywna i utytułowana miłośniczka tenisa ziemnego oraz sportów zimowych i jazdy konnej.  Mistrzyni Polski Ogólnopolskiego Turnieju Tenisa Ziemnego Radców Prawnych i Aplikantów  (2005 r.).

 

 

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.