REKLAMA


Tomasz Brzostowski - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Tomasz Brzostowski Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  5 miejsce 3,67 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  1 miejsce 37,09 % poparcia

Urodzony w 1977 roku.

Specjalista ds. finansów, członek ACCA ( Association of Chartered Certified Accountants), brytyjskiej organizacji zrzeszającej specjalistów z zakresu rachunkowości i finansów z całego świata. Absolwent Uniwersytetu Europejskiego „Viadrina” we Frankfurcie nad Odrą. Uczył się i studiował się w Niemczech, Australii i Stanach Zjednoczonych. Trzy lata pracował w międzynarodowej firmie doradczo-audytorskiej w Holandii. Dziewięć lat temu wrócił do Polski – do Krakowa. Mówi płynnie po angielsku, niemiecku i niderlandzku.

Obecnie pracuje w jednej z japońskich korporacji jako dyrektor zarządzający centrami w Krakowie i Kuala Lumpur, świadczącymi usługi finansowe, HR oraz IT dla spółek firmy na całym świecie.

Wielokrotnie uczestniczył w międzynarodowych konferencjach (w Pradze, Londynie, Warszawie oraz Amsterdamie) dotyczących rozwoju centrów nowoczesnych, innowacyjnych usług, promując Kraków jako topową lokalizację do tego rodzaju inwestycji.

Prywatnie: ma żonę (nauczyciel akademicki), dwójkę dzieci. Pływa na kitesurfingu, surfuje (na falach), nurkuje. Nie angażował się politycznie aż do momentu pojawienia się na scenie Nowoczesnej PL.

 

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (5 komentarzy)

 • Przemek BE 2015-10-05 20:58:50
  w końcu nie muszę wybierać mniejszego zła... jeśli pozostali kandydaci są podobni, to .nowoczesna nie musi się martwić ;)
 • Seba Krk 2015-09-21 11:42:42
  Znam osobiscie i bardzo cenie. Pasjonat, angazuje sie w to co robi. Spolecznik. W zyciu prywatnym i zawodowym kieruje sie zasadami i normami. Wg mnie ma poczucie misji i dlatego sie zaangarzowal w ten projekt.
 • KRK 2015-09-21 10:01:52
  W Krakowie znany i poważany. Jest fachowcem i z tego co o nim słyszałem, determinuje mnie do tego żeby nie tylko na niego głosować ale i namawiać na to wszystkich nie zdecydowanych.
 • Luk 2015-09-19 22:32:18
  Nareszcie jest na kogo głosować. Kandydatów jestem wielu ale tak dobrych jak ten jest jak na lekarstwo!