REKLAMA


Bogdan Dąsal - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Bogdan Dąsal Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  169 miejsce 0,02 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  23 miejsce 0,14 % poparcia

Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Osób Niepełnosprawnych. Urodził się w 1956 roku w Krakowie. Absolwent Akademii Ekonomicznej. Ukończył także studia podyplomowe na Akademii Pedagogicznej. Posiada dyplom dla kandydatów na członków rad nadzorczych w spółkach Skarbu Państwa.

Od 30 lat porusza się na wózku inwalidzkim. Założyciel i działacz krakowskich i warszawskich organizacji działających w środowisku osób niepełnosprawnych m.in. Ogólnopolskiego Związku Inwalidów Narządu Ruchu, Fundacji Aktywnej Rehabilitacji.

Współtwórca Małopolskiego Sejmiku Organizacji Osób Niepełnosprawnych - instytucji reprezentującej interesy osób niepełnosprawnych w Krakowie i Małopolsce, obecnie pełni funkcję wiceprzewodniczącego sejmiku.

Od końca 2001 roku z inicjatywy organizacji pozarządowych działających na rzecz osób niepełnosprawnych powołany na stanowisko Pełnomocnika Prezydenta Miasta Krakowa ds. Osób Niepełnosprawnych.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.