REKLAMA


Marek Hareńczyk - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Marek Hareńczyk Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  86 miejsce 0,11 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  11 miejsce 1,00 % poparcia

Urodził się 21 marca 1966 roku w Końskich. Jego rodzicami są Czesław i Teodora z domu Styś. Ojciec z wykształcenia jest geodetą i jest emerytem. Matka z wykształcenia jest ekonomistą i jest emerytką.

W roku 1973 rozpoczął naukę w Szkole Podstawowej nr 126 w Krakowie, po jej ukończeniu uczęszczał do Technikum Hutniczo – Mechanicznego nr 3 w Krakowie.

Na Akademii Ekonomicznej: zdobył tytuł magistra w roku 2003 na kierunku Zarządzanie i marketing w specjalności Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Na Uniwersytecie Jagiellońskim w roku 2004 ukończył studia podyplomowe na Wydziale Prawa na kierunku Administracja Publiczna

W roku 2007 ukończył na Uniwersytecie Jagiellońskim w Instytucie Ekonomii i Zarządzania studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie i Audyt.

Ponadto jest członkiem klubu wiedzy Harvard Business Review Polska, posiada dyplom ukończenia szkolenia na Członka Rad Nadzorczych w Spółkach Prawa Handlowego oraz wiele innych certyfikatów i świadectw.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.