REKLAMA


Radosław Mazurek - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Radosław Mazurek Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  21 miejsce 0,98 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  6 miejsce 4,55 % poparcia

Ukończył 5-letnią Wyższą Szkołę Oficerską Wojsk Lądowych im. Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu o kierunku: rozpoznanie ogólno-wojskowe. Posiada dyplom magistra zarządzania Politechniki Wrocławskiej oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania kryzysowego. W przyszłym roku zamierza otworzyć przewód doktorski na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Jest oficerem Wojska Polskiego, żołnierzem zawodowym w służbie stałej. Od wielu lat zajmuje się skokami spadochronowymi. W wojsku służy od 10 lat.

Kandyduje do sejmu z listy KWW KUKIZ'15.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (16 komentarzy)

 • Maciej 2015-10-21 08:35:28
  Widziałem wczoraj bilboard tego jegomościa. Powołuje się na honor, uczciwość i antysystemowość - OK. To czemu zachowuje się zupełnie jak systemowiec? Czemu posługuje się stopniem wojskowym, którego nie ma? Ten pan jest "podporucznikiem" a nie "porucznikiem". Jego doświadczenie wojskowe jest adekwatne do umiejętności posługiwania się stopniem wojskowym. Teraz mamy na scenie politycznej dużo pustego bełkotu - co ten pan nam gwarantuje? Dużo burzliwego bełkotu. Nie jestem za partiami systemowymi ale tez nie chcę obrócić naszej Ojczyzny w perzynę.
 • Magda 2015-10-01 18:05:23
  Przydałoby się zweryfikować pewne informacje, np komentarz "skromnego obserwatora"...dość oszołomów w sejmie
 • Ck 2015-09-28 22:04:11
  Dobrze dobrze. Jakbyś nie miał wrogów to bym uznała że się nie nadajesz. Do boju.
 • Adam 2015-09-26 16:41:19
  Do Piotr: Panie Piotrze, czy czytał Pan kiedyś jakiś akt prawny do końca, wraz z załącznikami?
 • Adam 2015-09-26 16:02:11
  Ciekawie się czyta wypowiedzi ludzi,którzy z patriotyzmem mają nie wiele wspólnego. Zwolnienia lekarskie, bunty?! Wielki patrioto lepiej opisz jaki jest poziom dowodzenia w wp! Opisz jak "oficerowie" traktują dane wcześniej źolnierzowi słowo... tego już nie napisałeś. Wskazywanie błędów w szkoleniu czy dowodzeniu uważasz za błąd... Chętnie podejme polemikę... a może zazdrość o odwagę tak bardzo niektórych boli... Radku powodzenia... Ja i mi podobni będziemy na Ciebie głosować
 • szeregowiec 2015-09-26 00:10:38
  ci co są w wojsku bardzo narzekają ale jakoś nikt nie ma odwagi powiedzieć tego na głos, bo każdy woli być mierny bierny ale wierny. zawsze jak znajdzie się odważny i honorowy człowiek to się go gnoi , natomiast lansuje nieudaczników z plecami i niczym więcej . niestety armia jest w fatalnym stanie ale oficerów honorowych, którzy wstawią się za żołnierzami za mało
 • Skromny obserwator 2015-09-22 14:36:12
  Z tego co widziałem tego Pana w jednostce to kiedy nie był na zwolnieniu lekarskim to chodził za kim tylko mógł, żeby zostać instruktorem spadochronowym. Na misję do Afganistanu też go nikt nie wziął - chociaż on sam bardzo chciał. Z kilku pododdziałów go dosłownie wywalono, więc może faktycznie w sejmie się przyjmie. Wkońcu patrząc na naszą obecną izbę niższą dużo więcej bałaganu tam nie narobi. Panie Radku - czy będąc w sejmie też Pan będzie podburzał innych posłów do buntu - tym razem względem marszałaka sejmu? Więcej opamiętania życzę.
 • danag 2015-09-19 00:16:04
  Znam Radka na tyle dobrze żeby stwierdzić, że jest nieustępliwy w walce z krętaczami. Choćby z tego powodu warto mieć kogoś takiego w sejmie.
 • danag 2015-09-18 23:48:46
  Do Piotr: Rozporządzenie Ministra Obrony Narodowej z 30 marca 2010 r. w sprawie urlopów żołnierzy w czynnej służbie wojskowej : § 6.5. Urlopu, o którym mowa w art. 70 ust. 2 ustawy, udziela się na czas trwania kampanii wyborczej po przedstawieniu przez tego żołnierza zaświadczenia Państwowej Komisji Wyborczej o rozpoczęciu i prowadzeniu przez niego własnej kampanii wyborczej.