REKLAMA


Zbigniew Krempicki - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Zbigniew Krempicki Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  96 miejsce 0,08 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  13 miejsce 0,36 % poparcia

Kandyduje do Sejmu RP z ramienia KWW KUKIZ'15 w okręgu wyborczym nr 13 (Kraków, Olkusz, Miechów). Od blisko 20 lat mieszka i pracuje w Krakowie.

Jest pedagogiem resocjalizacji i specjalistą terapii uzależnień. Praktycznie całe swoje życie zawodowe pracuje z osobami uzależnionymi od narkotyków. Przez dwanaście lat był terapeutą w Ośrodku "Dom Monaru” w Krakowie, obecnie jest wychowawcą w Ośrodku Terapii Uzależnień dla Dzieci i Młodzieży w Jeżówce. Prowadził Punkty Konsultacyjne dla Osób Uzależnionych i ich Rodzin w Oświęcimiu i w Kętach. Od roku 2002 roku współtworzy Biuro Profilaktyki Uzależnień, w ramach którego szkoli nauczycieli, policję, wojsko, pracowników Gminnych Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, pracowników opieki społecznej, służb kuratorskich. Prowadzi również zajęcia profilaktyczne z młodzieżą szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich oraz pracuję ze studentami. Jest żonaty, mam dwie córki. Interesuje się polityką, socjologią i historią.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.