REKLAMA


Leszek Gieniec - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Leszek Gieniec Wybory 2015

 • Oficjalne wyniki PKW

  Nie uzyskał/a mandatu, KWW nie przekroczył progu

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  3 miejsce 7,93 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  2 miejsce 28,66 % poparcia

Urodzony w 1975 roku.

Przedsiębiorca. Technik Elektryk, działacz społeczny w zakresie ochrony i promocji zdrowia oraz pomocy rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Aktywnie wspiera i promuje ekologiczne i ekonomiczne środki transportu, Walczy z biurokracją, korupcją i nieuczciwością urzędniczą.

Kandyduje z listy KORWiN, pozycja nr 5. Nie należy do żadnej partii politycznej.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (3 komentarzy)

 • Arkadiusz 2015-10-22 12:26:58
  Do Leszek Gieniec: (*Polski) Dlaczego powinienem głosować na Pana, a nie na kogoś innego z list KORWINA? Dlaczego promuje Pan ekologiczne i ekonomiczne środki transportu?
 • Leszek Gieniec 2015-10-09 17:00:07
  Ci co mnie znają wiedza ze nie mam zgody na to co się dzieje w Polsce, nie mam zgody na niszczenie polskich przedsiębiorstw, wyprzedaż majątku narodowego, rozbudowaną administrację państwową. Jasno i otwarcie mówię za stan polski w ruinie jaki teraz mamy odpowiada Platforma, ale Pis tez (np. traktat Lizoboński)
 • lemur 2015-10-01 07:59:25
  Facet na poziomie wie czego chce ,jeżeli ma poglądy mniej radykalne jak Korwin to głosuje na niego.Miałem przyjemność poznać Leszka .Powodzenia w wyborach ,tacy ludzie sa poczebni.