REKLAMA


Ryszard Łukasik - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Ryszard Łukasik Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  6 miejsce 4,37 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  1 miejsce 30,02 % poparcia

Urodzony 16 maja 1970 r. w Nowym Targu.

Jest absolwentem studiów magisterskich Warszawskiej Szkoły Zarządzania na kierunku bezpieczeństwo. Ukończył również studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie w Służbie Zdrowia oraz Bezpieczeństwo i Higiena Pracy.

Jest trenerem z zakresu pierwszej pomocy emocjonalnej oraz wsparcia psychologicznego.

Zawodowo spełnia się jako specjalista BHP oraz prowadzi własną działalność gospodarczą, w ramach której prowadzi ośrodek korepetycji i zajęć pozalekcyjnych.

Jest społecznikiem czynnie udzielającym się w Górskim Ochotniczym Pogotowiu Ratunkowym. W Grupie Podhalańskiej GOPR pełni funkcję wiceprezesa.

Jest kandydatem bezpartyjnym i na liście ugrupowania Nowoczesna Ryszarda Petru w okręgu 14 zajmuje ostatnią pozycję z numerem 13.

Jestem urodzonym optymistą dlatego ani miejsce na liście ani też nr 13 mnie nie przeraża.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (3 komentarzy)

 • Arkadiusz 2015-10-22 12:55:54
  Przy obecnej ordynacji wyborczej do sejmu, liczą się partie i ich liderzy, a nie posłowie. Mimo tego że pan Ryszard jest bezpartyjny, będzie zobowiązany odwdzięczyć w sejmie, kreującemu się jako nowa twarz w polityce Ryszardowi Petru - nieformalnemu doradcy Donalda Tuska (według wiarygodnego źródła Wikileaks). Podobnie jak PO przed 8 laty obiecywało podatki 3x15% i swoich obietnic nie spełniło, tak teraz pan Petru obiecuje 3x16%. Oprócz tego na listach partii Nowoczesna Petru można znaleźć wiele osób powiązanych z PO.
 • NT 2015-10-12 18:48:36
  Trzeba być ślepym żeby głosować na nowoczesną.po. Siódemka na Twojej liście to członek Platformy. Info z PKW. Tyle jesteście warci. Zresztą, nie udało się skompletować listy także głos na was to marnotrawstwo.
 • dr Jerzy 2015-09-25 14:09:12
  Ostatni na liście... pierwszy do roboty!