REKLAMA


Agnieszka Pytlik - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Agnieszka Pytlik Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  38 miejsce 0,28 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  6 miejsce 3,24 % poparcia

Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego – ukończyła Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną oraz drugi kierunek: Zarządzanie Firmą, a także studia podyplomowe – Zarządzanie Oświatą.

Od początku studiów współtworzyła jako zastępca redaktora naczelnego miesięcznik studencki „eurostudent”, współpracowała z Dziennikiem Polskim oraz z lokalnymi rozgłośniami radiowymi – Radiem Alfa i Radiem Wanda.

W latach 2002 – 2006 pracowała jako product manager w jednej z amerykańskich korporacji z branży restauracyjnej. Była odpowiedzialna między innymi za promocję, budowanie pozytywnego wizerunku marki w Krakowie oraz kontakty z mediami.

Stawiając na pierwszym miejscu rodzinę i rzucając się, jako świeżo upieczona mama, w wir rodzicielskich obowiązków zrezygnowała z pracy w korporacji.

Obecnie od 2010 roku wspólnie z mężem prowadzi w Śledziejowicach niepubliczne przedszkole – Junior Sport, pierwsze w Gminie Wieliczka przedszkole o profilu prosportowym.

Prywatnie jest szczęśliwą mężatką i mamą trójki kochanych urwisów: Weroniki, Antosia i Adasia.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.