REKLAMA


Katarzyna Pacewicz-Pyrek - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Katarzyna Pacewicz-Pyrek Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  12 miejsce 2,38 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  2 miejsce 16,91 % poparcia

Urodzona 11.01.1971 r. w Brzesku. Mieszka i pracuje w rodzinnym mieście. Absolwentka AE w Krakowie. Jest specjalistą do spraw organizacji i zarządzania. Pracuje jako florysta. Prowadzi własną firmę.

Przewodnicząca Zarządu Osiedla Brzezowieckie (trzy kadencje), radna Rady Miejskiej w Brzesku – Przewodnicząca Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska i Rolnictwa (dwie kadencje), przewodnicząca Rady Programowej Miejskiego Ośrodka Kultury, członek Koalicji Na Rzecz Rozwoju Biblioteki w Brzesku.

Zaangażowana w kwestie społeczne w pracę stowarzyszeń i organizacji: wiceprezes Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej o/Brzesko, sekretarz i skarbnik LGD Kwartet na Przedgórzu, członek Rady Fundacji Profilaktyki Wychowawczej w Rodzinie i Innych Środowiskach Wychowawczych w Brzesku, członek TKKF ,,Sokół”, członek Okocimskiego Klubu Narciarskiego.

Publikowała felietony w lokalnej prasie. Ma na koncie 10 indywidualnych wystaw prac autorskich z dziedziny florystyki i fotografii- mających znamiona happeningu i polegających na integracji różnych dziedzin sztuki oraz ich twórców. Brała udział w zbiorowych wystawach fotograficznych i florystycznych.

Odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi oraz wyróżniona w konkursie "Sołtys Roku".

 

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.