REKLAMA


Kazimierz Koprowski - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Kazimierz Koprowski Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  31 miejsce 0,36 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  6 miejsce 4,98 % poparcia

Urodzony 4 czerwca 1961 roku. Radny miasta Tarnowa. Przewodniczący rady.

Odbył studia doktoranckie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, a wyższe magisterskie w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Krakowie (dzisiaj Uniwersytet Pedagogiczny). Ponadto ukończył studia podyplomowe w zakresie zarządzania i marketingu oraz zarządzania i przedsiębiorczości w oświacie.

Członek założyciel Oddziału Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Diecezji Tarnowskiej. Inicjator i założyciel Tarnowskiego Stowarzyszenia Jana Pawła II. Honorowy Prezes Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Karolina”. Wieloletni przewodniczący Rady Parafialnej przy Parafii pw. Bł. Karoliny w Tarnowie. Egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie egzaminu maturalnego z wiedzy o społeczeństwie.

Wieloletni dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 23 im. Jana Pawła II w Tarnowie i Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych im. Jana Pawła II w Wojniczu. Wykładowca prawa oświatowego w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie. W latach 1995-2003 naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu w Urzędzie Miasta Tarnowa. Twórca Tarnowskiego Ośrodka Doradztwa Metodycznego.

Zastępca Prezydenta Miasta Tarnowa w latach 2007-2010.

 

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.