REKLAMA


Marek Burda - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Marek Burda Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  41 miejsce 0,26 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  7 miejsce 3,56 % poparcia

Urodził się w 1968 roku. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku wychowanie fizyczne, specjalność trenerska - trener piłki nożnej. Ukończył studia podyplomowe „zarządzanie przedsiębiorstwem”, a także kurs z zakresu zarządzania oświatą oraz kursy dotyczące pozyskiwania środków z funduszy europejskich.

Pracę zawodową rozpoczął jako nauczyciel w Szkole Podstawowej w Staniątkach w roku 1992. W 1999 roku został dyrektorem Szkoły Podstawowej w Pawlikowicach, w  2000 roku dyrektorem Szkoły Podstawowej w Zabierzowie Bocheńskim.

Obecnie jest wiceprezesem spółki Solne Miasto Sp. z o. o. w Wieliczce powołanej w celu rozwijania kultury fizycznej wśród mieszkańców. Spółka prowadzi m.in. basen, halę sportową, ściankę wspinaczkową, korty tenisowe, a zimą lodowisko.

Jest inicjatorem powstania oraz prezesem MKS Spartakus w Niepołomicach – klubu, który szczyci się teraz wieloma sukcesami sportowymi. Od 8 lat wiceprezes Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego, stowarzyszenia, organizującego sportowe współzawodnictwo szkół podstawowych, gimnazjów i liceów na terenie powiatu wielickiego.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.