REKLAMA


Iwona Wierzbicka - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Iwona Wierzbicka Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  51 miejsce 0,17 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  9 miejsce 0,88 % poparcia

Ukończyła studia na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej oraz studia podyplomowe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W czerwcu 2014 roku  zdobyła zawód - opiekun medyczny.

Kierowała budową Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu. Pracowała w Wojewódzkim Biurze Planowania Przestrzennego w Płocku uczestnicząc w pracach zespołów sporządzających miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego w obszarze Płocka oraz sąsiednich gmin. Pełniła funkcję naczelnika Wydziału Architektury i Urbanistyki w Urzędzie Miejskim w Sierpcu oraz dyrektora Wydziału Strategii Urbanistyki i Katastru w Urzędzie Miasta Płocka.

W latach 2011 - 2012 była prezesem Agencji Rewitalizacji Starówki Sp. z o.o. W ramach programu USAID odbyła staż w Stanach Zjednoczonych.

Brała udział w wyborach samorządowych w 2010 roku, kandydując na stanowisko Prezydent Płocka. Działa społecznie, zaangażowana w działalność Towarzystwa Naukowego w Płocku, Stowarzyszenia Kongresu Kobiet, Stowarzyszenia Czas Kobiety. Aktywnie uczestniczy w ruchu społecznym na rzecz kobiet.

Jest właścicielką rozwijającej się firmy - Instytutu Planowania Miejskiego-pracownia architektoniczna.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.