REKLAMA


Elżbieta Woźniak-Sionek - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Elżbieta Woźniak-Sionek Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  31 miejsce 1,05 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  9 miejsce 6,19 % poparcia

Animator kultury, bibliotekarz, menedżer. Mieszka z rodziną w Parysowie, powiat garwoliński, woj. mazowieckie. Absolwentka Wydziału Psychologii i Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego Filii w Białymstoku, ukończyła Podyplomowe Studia Kierowania Instytucjami Samorządowymi i Organizacjami Pozarządowymi na Uniwersytecie Warszawskim.

Wieloletni dyrektor Ośrodka Kultury w Pilawie, w Parysowie, pracowała w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Siedlcach i Garwolińskim Ośrodku Kultury. Od 2007 roku inspektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym w Garwolinie.

Za pracę i działalność społeczną wielokrotnie nagradzana m.in. Odznaką „Zasłużony Działacz Kultury”, Odznaką za zasługi dla Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej oraz Medalem „PRO MEMORIA” i Medalem Armii Krajowej.

Członek PiS od 2.07.2004 roku, Przewodnicząca Komitetu PiS Gminy Parysów. Członek Dyscyplinarnego Sądu Koleżeńskiego, Zarządu Okręgowego i Powiatowego PiS, w latach 2010-2014 była członkiem Rady Politycznej.

Członek zwyczajny Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Obwód „Gołąb” Garwolin. Od 1996 roku społecznie współpracuje z Uniwersytetem Łódzkim w zakresie kompleksowych badan nad przemianami zachodzącymi w życiu społeczno-kulturalnym na terenie powiatu garwolińskiego. Od początku związana i zaangażowana w rozwój samorządu terytorialnego.

 

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (1 komentarzy)

 • Włodzimierz L. 2015-09-27 02:42:14
  Niech napisze coś więcej o sobie z lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku, o pracy w ZSMP, Łucznicy itp.