REKLAMA


Sebastian Tyszczuk - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Sebastian Tyszczuk Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  4 miejsce 4,79 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  1 miejsce 33,76 % poparcia

Rocznik 1974. Ukończył kierunek archeologia w Instytucie Archeologii na wydziale Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego, uzyskując dyplom z wyróżnieniem. Studia podyplomowe na kierunku planowanie i zagospodarowanie przestrzenne Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej.

Od wielu lat związany z działalnością organizacji pozarządowych. Członek założyciel Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Prywatnych Firm Archeologicznych. Członek Stowarzyszenia Naukowego Archeologów Polskich Oddział w Warszawie (SNAP), obecnie w Zarządzie z funkcją Sekretarza. Członek Założyciel Stowarzyszenia Ogród Warszawa. W zarządzie Fundacji Patriotyzm i Niepodległość Naszych Ziem (Dyrektor Muzeum Ziem Nadbużańskich). Prezes Fundacji Na Rzecz Ochrony Krajobrazu Kulturowego (obszarem działania Fundacji jest wschodnie Mazowsze).
Obecnie związany zawodowo z Fundacją działającą na rzecz osób niepełnosprawnych intelektualnie oraz seniorów, jako jej reprezentant regularny uczestnik Sejmowej Podkomisji ds. polityki senioralnej.

Przez kilka lat społecznie pełnił funkcję koordynatora Forum Ochrony Zabytków NGO przy Wojewodzie Mazowieckim.

Stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, autor ok. 10 prac dotyczących dokumentacji zabytków.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (4 komentarzy)

 • wyborca 2015-10-07 18:37:21
  Profil Sebastian Tyszczuka na wortalu Mam Prawo Wiedzieć: mamprawowiedziec.pl/strona/polityk/51253_sebastian_tyszczuk/poglady
 • Z 2015-09-26 18:24:15
  Uczciwy, zdolny i pracowity młody człowiek zasługujący w pełni na poparcie w głosowaniu na parlamentarzystę. Do tej pory bezpartyjny a więc nie powiązany w żadne układy, podsłuchy i manipulacje. Fachowiec w swojej dziedzinie mogący zrobić rewolucję w archeologii. Tak trzymać!!.
 • tyszczuk.pl 2015-09-23 23:29:34
  Zapraszam na mój profil społecznościowy na facebooku: Sebastian Tyszczuk osoba publiczna, oraz na stronę internetową (adres w podpisie). Tam znajdą Państwo kierunki działań jaki są dla mnie ważne. Jakie będę podejmował jako Poseł - jeśli zostanę przez Państwa wybrany.