REKLAMA


Paulina Piechna-Więckiewicz - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Paulina Piechna-Więckiewicz Wybory 2015

 • Oficjalne wyniki PKW

  Nie uzyskał/a mandatu, KWW nie przekroczył progu

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  14 miejsce 2,55 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  2 miejsce 31,73 % poparcia

Urodzona 1 grudnia 1983 roku w Warszawie. Polska działaczka partyjna i samorządowa, radna Rady m.st. Warszawy, od 2012 wiceprzewodnicząca rady krajowej Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Zaangażowała się w działalność polityczną w ramach Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Była przewodniczącą Federacji Młodych Socjaldemokratów. W 2006, 2010 i 2014 roku wybierana na radną Warszawy. W 2011 roku bezskutecznie kandydowała do Sejmu w okręgu warszawskim. W 2012 roku została wiceprzewodniczącą rady krajowej SLD.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (2 komentarzy)

 • Małgorzata 2015-10-16 17:24:51
  Szanowna Pani, jak Pani ocenia system szczepień w Polsce? Czy jest Pani za zmiamami, aby jak w 16 państwach UE szczepienia były nie wczesniej niż 3-4 miesiąc życia, czy może jak w Japonii po 2 roku życia? Czy jest Pani za dobrowolnością szczepień jak w innych krajach UE? Czy podejmie się Pani działań, aby w Polsce jak w 14 państwach UE był system odszkodowań za powikłania poszczepienne tzw NOPy? Czy zgadza się Pani ze mną, że Polska się kompromituje na tle UE, że jako pierwsza od 2017 roku wprowadza szczepionkię przeciwko HPV jako obowiązkową, podczas, gdy inne kraje się z niej wycofują z powodu nie udowodnionej skuteczności przeciwko rakowi szyjki macicy oraz z powodu ciężkich powikłań i wypadków śmierci po niej Patrz: flm "zaszczepione duńskie dziewczęta". Kiedy Polska zakaże stosowania szczepionek z rtęcią(tiomersalem)?, bezwzlędnie, aby nie uszkadzć układu nerwowegodzieci? (flm Dr Andrew Molden- każda! szczepionka powoduje mikroudary mózgu). Film "Śladowe ilości"
 • Wyborca 2015-10-10 13:01:34
  Jedna z najlepiej przygotowanych kandydatek do sprawowania mandatu posła w nowej kadencji