REKLAMA


Katarzyna Barbara Olejnik - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Katarzyna Barbara Olejnik Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  43 miejsce 0,32 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  4 miejsce 2,51 % poparcia

Kobieta przedsiębiorcza, matka, społeczniczka.

Swoją działalność społeczną zaczynała  jako aktywistka lokalna na warszawskim Bemowie występując na forum samorządowym na rzecz dzieci i młodzieży oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Z wykształcenia jest ekonomistką, prowadzi własną działalność gospodarczą. Aktywnie działa na rzecz promowania kobiecej przedsiębiorczości.

Angażuje się w propagowanie równości kobiet i mężczyzn, podkreślając wkład kobiet w rozwój społeczno-polityczny naszego kraju. Zwracając tym samym uwagę na zbyt małą liczbę kobiet w polskim Parlamencie.

Jest absolwentką Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego, członkinią Towarzystwa Nowy Świat,  Stowarzyszenia Kongres Kobiet oraz członkinią zarządu Fundacji Polska jest Kobietą. Bierze udział w pracach Krajowej Sieci Konsultacyjnej Liderów, współpracuje z Fundacją Godnie Żyć.

Dzięki Polskiemu Stronnictwu Ludowemu startuje w wyborach z trzeciego miejsca. Zamierza stworzyć grupę aktywnych, przedsiębiorczych kobiet – grupę liderek PSL-u

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.