REKLAMA


Krzysztof Jan Handke - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Krzysztof Jan Handke Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  51 miejsce 0,23 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  5 miejsce 1,82 % poparcia

Urodził się w 1975 r., pochodzi z Warszawy, z Mokotowa. Ma dwoje dzieci. Wychowany został w patriotycznej rodzinie, której przodkowie brali udział m. in. w Powstaniu Styczniowym oraz w Powstaniu Warszawskim.

W 1994 r. ukończył XLIX Liceum Ogólnokształcące im. Johanna Wolfganga Goethego w Warszawie w klasie z autorskim programem matematyczno-geograficznym i rozszerzonym programem nauczania jęz. niemieckiego. Następnie został absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych na Uniwersytecie Warszawskim i uzyskał tytuł magistra.

W latach 2003-2006 związany zawodowo z obszarem pomocy społecznej. Samorządowiec. Od 2006 pracownik Urzędu Marszałkowskiego, obecnie Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. Ekspert projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej.

Jest społecznikiem i świetnym organizatorem, pracującym na rzecz podniesienia jakości życia w Polsce, stanu bezpieczeństwa na drogach, rozwoju rynku pracy oraz poprawy stanu służby zdrowia. Szczególnie ważne są dla niego problemy rodzin i osób ubogich, wykluczonych zawodowo i społecznie, problemy dzieci ze środowisk patologicznych, alternatywne sposoby spędzania wolnego czasu przez młodzież oraz ochrona praw zwierząt.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.