REKLAMA


Anton Bubiel - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Anton Bubiel Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  15 miejsce 1,53 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  2 miejsce 15,54 % poparcia

Urodzony w Mińsku na Białorusi w polskiej rodzinie i wychowywany przez członków Związku Polaków na Białorusi od młodych lat angażował się w propolską działalność. Studiował w Polsce na Uniwersytecie Jagiellońskim jako stypendysta Rządu RP. Był aktywnym członkiem życia akademickiego - prowadził grupę teatralną przy Erasmus Student Network, odbywał praktyki m.in. u Rzecznika Praw Obywatelskich oraz w Stowarzyszeniu Pomocy Polakom na Wschodzie "Kresy".

Po otrzymaniu dyplomu, doświadczenie zawodowe zdobywał w dużych firmach o światowej renomie, gdzie nauczył się zarządzania własnym czasem, projektami, ludźmi oraz pracy pod presją oczekiwań interesariuszy.

Nie przestaje się kształcić: posiada licencję pilota wycieczek, jest w trakcie zdobywania uprawnień biegłego rewidenta oraz jest doktorantem SGH przygotowując dysertację z ekonomii. Wiedzą swoją chętnie się dzieli - uczestniczył w działalności z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu u jednego ze swoich pracodawców, świadcząc usługi na zasadach pro bono przedsiębiorstwom społecznym.

Prywatnie miłośnik Warszawy, podróżnik i motocyklista.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (3 komentarzy)

 • TK 2015-10-16 19:34:31
  Ale konkretnie: doświadczenie zawodowe zdobywał w dużych firmach o światowej renomie - kiedy, gdzie, na jakim stanowisku. Bądźmy poważni.
 • Adam Ś. 2015-10-02 19:50:54
  Osobiście znam Antona i jest to osoba, którą z czystym sumieniem polecam. Młody, ambitny, jednocześnie bardzo rozważny i odpowiedzialny. Śmiało można oddać na niego głos 25.10, co sam uczynię.
 • Karolina 2015-10-02 06:50:50
  Świetny człowiek z ideami i niesamowitą wolą działania! Znam go osobiście i zachęcam każdego do oddania głosu na Antona!