REKLAMA


Magdalena Sapińska - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Magdalena Sapińska Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  39 miejsce 0,38 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  9 miejsce 3,80 % poparcia

Ma 39 lat, rodowita Warszawianka, ekonomista i finansista.

Posiada dyplom licencjata z ekonomii oraz magistra z finansów na Uniwersytecie Warszawskim, ukończyła także studia MBA .

Swoje długoletnie doświadczenie zdobywała pracując w branży budowlanej i farmaceutycznej, gdzie piastowała najwyższe stanowiska związane z finansami, w tym członka zarządu i członka rady nadzorczej.

Przez cztery lata prowadziła również własną działalność gospodarczą (biuro rachunkowe i doradztwo finansowe). Jest to cenna wiedza, w kontekście zmagań przedsiębiorcy z biurokracją państwową oraz niejasnymi przepisami.

Obecnie z ramienia Nowoczesnej Ryszarda Petru kandyduje do Sejmu RP.

 

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (2 komentarzy)

 • Danny 2015-09-30 17:22:08
  Znam i współpracuję z Panią Magdą od kilku lat. Konkretna i zdecydowana. Bardzo cenię sobię tę współpracę. Głos oddany na tę Panią nie będzie głosem straconym. Na pewno będzie lepsza niż większość tych mydłków zasiadających obecnie w ławach poselskich. Polecem wszyskim.
 • ŁP 2015-09-24 18:03:45
  Miałem okazję pracować z Panią Magdaleną. Czas ten wspominam bardzo dobrze. Merytoryczna, wyrozumiała, poza układami, bardzo skuteczna. To kilka cech, które ją charakteryzują. Uważam, że jest odpowiednim kandydatem aby piastować stanowisko zaufania publicznego. Trzymam za Panią kciuki i życzę wielu sukcesów!!!