REKLAMA


Magdalena Taborska - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Magdalena Taborska Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  31 miejsce 0,54 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  6 miejsce 5,49 % poparcia

Jest licencjonowanym doradcą podatkowym. Zawodowo jest menadżerem w dziale doradztwa podatkowego w międzynarodowej firmie konsultingowej. Specjalizuje się w podatkach dochodowych w ujęciu lokalnym i międzynarodowym. Obecnie pracuje również nad doktoratem, w ramach którego bada zjawisko uchylania się od opodatkowania. Jest współautorką książki „Umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania. Komentarz”.

W ramach swojej pracy zawodowej, działała w grupie przygotowującej raport „Doing Business” dla Banku Światowego, który corocznie wskazuje w jakim punkcie na tle 189 innych państw świata znajduje się Polska, jeśli chodzi o klimat dla biznesu. Posiada szerokie kompetencje w zakresie możliwości poprawy przedsiębiorczości w Polsce poparte także własnymi doświadczeniami zdobytymi w ramach prowadzonej firmy rodzinnej.

Prywatnie jest mamą trójki dzieci. W wolnych chwilach zajmuje się projektowaniem ogrodów i poszerzaniem wiedzy na temat ogrodnictwa.

 



Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.