REKLAMA


Alicja Dąbrowska - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Alicja Dąbrowska Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  130 miejsce 0,02 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  19 miejsce 0,60 % poparcia

Od ponad 30 lat jest praktykującym lekarzem rodzinnym kilku pokoleń mieszkańców stolicy. Ukończyłam studia medyczne na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie a  także studia podyplomowe z zakresu Zarządzania w Ochronie Zdrowia.

Działalność polityczną rozpoczęła w 2002 roku, kiedy to z ramienia Platformy Obywatelskiej zostałam radną dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy. W 2007 roku zostałam posłem na Sejm RP VI kadencji z okręgu warszawskiego. Ponownie w wyborach parlamentarnych w 2011 roku.

M.in. członek Komisji Zdrowia i Komisji Obrony Narodowej, przewodnicząca Parlamentarnego Zespołu ds. Stwardnienia Rozsianego, przewodnicząca Parlamentarnego Zespołu ds. Onkologii, \członek Zespołu ds. Zdrowia przy Prezydencie RP Bronisławie Komorowskim w trakcie Prezydencji Polski w Unii Europejskiej oraz członek Honorowego Komitetu Budowy Szpitala Pediatrycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego pod przewodnictwem Pierwszej Damy Anny Komorowskiej.

 

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.