REKLAMA


Jacek Kozłowski - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Jacek Kozłowski Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  81 miejsce 0,09 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  7 miejsce 2,29 % poparcia

Absolwent Instytutu Geografii Uniwersytetu Gdańskiego oraz stypendysta Rutgers University School of Communication w USA. Ukończył także Rutgers Advanced Management Program. W latach 80.działał w opozycji demokratycznej, był m.in. wydawcą i autorem publikacji drugiego obiegu.

Sprawował funkcję dyrektora generalnego w Urzędzie Rady Ministrów, jako dyrektor tworzył Biuro Prasowe Rządu i był zastępcą rzecznika prasowego rządu (1990-1993). Następnie był dyrektorem generalnym Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej i dyrektorem Biura Public Relations Banku Pekao SA. Zajmował się też doradztwem w dziedzinie komunikacji finansowej i zarządzania zmianą oraz realizował projekty dla spółek giełdowych, międzynarodowych koncernów i funduszy inwestycyjnych.

W latach 90.wykładał we Francuskim Instytucie Zarządzania, w Wyższej Szkole Komunikacji i Mediów Społecznych oraz współtworzył specjalizację public relations w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.

Był też ekspertem Sejmowej Komisji Kultury i Środków Masowego Przekazu, Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji oraz Rady Europy. Od 2006 do 2007 r. sprawował funkcję wicemarszałka województwa mazowieckiego. 29 listopada 2007 r. został powołany na stanowisko wojewody mazowieckiego.

Należał do Kongresu Liberalno-Demokratycznego, następnie Unii Wolności, a od 2003 r. jest członkiem Platformy Obywatelskiej. Doradza rządowi ukraińskiemu przy tworzeniu reformy samorządowej.

Jest żonaty, ma córkę. Jego hobby to turystyka, narciarstwo i biegi na orientację.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.