REKLAMA


Katarzyna Żuber-Zielicz - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Katarzyna Żuber-Zielicz Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  92 miejsce 0,08 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  11 miejsce 2,05 % poparcia

Jest instruktorem harcerskim, wychowawcą i nauczycielem fizyki. Była m.in. zastępcą ds. programowych CSIH ZHP w Załęczu Wielkim, wicedyrektorem i koordynatorem programu CAS (Międzynarodowa Matura (IB)) w liceum im. Mikołaja Kopernika w W-wie, dyrektorem stołecznego Liceum i Gimnazjum im. Stefana Batorego. Od trzech kadencji jest radną W-wy i przewodniczącą Komisji Edukacji i Rodziny Rady; członkiem zarządu Towarzystwa Szkół Twórczych(TST), założycielką i honorową przewodniczącą Mazowieckiego Stowarzyszenia na rzecz Uzdolnionych (MSU).

Urodziła się w Ostrowi Mazowieckiej, gdzie zdobyła maturę i pierwsze doświadczenia harcerskie wraz ze stopniem phm. Po studiach na UW od roku 1980 uczyła fizyki w LO im. M. Kopernika w Warszawie. W latach 1986-1991 kształciła instruktorów harcerskich w SHS „Perkoz” i Centralnej Szkole Instruktorów Harcerskich w Załęczu Wielkim. Za zaadaptowanie dla harcerstwa i upowszechnienie technik psychologii humanistycznej otrzymała Harcerską Nagrodę Myśli Twórczej (1991).

Jest laureatką nagrody Sapere Auso (2000) i wyróżnienia Prezydenta Warszawy (2002).

W latach 2002-2006 jako dyrektor Liceum i Gimnazjum im. S. Batorego w Warszawie wprowadziła klasy z programem IB oraz zmodernizowała bazę dydaktyczną i sportową szkoły, zainicjowała międzynarodowe symulacje obrad ONZ WawMUN. Równocześnie założyła Mazowieckie Stowarzyszenie na rzecz Uzdolnionych (MSU), któremu obecnie honorowo przewodniczy. Jest członkiem zarządu Towarzystwa Szkół Twórczych TST.

Napisała wiele tekstów poświęconych harcerstwu i edukacji.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (1 komentarzy)

 • Belfer Warszawski 2015-10-17 00:59:05
  Kandydatka ma na imię Małgorzata, a nie Katarzyna. Ewidentne niechlujstwo portalu. I jak tu wierzyć w to, co płodzi ... ;-)