REKLAMA


Piotr Kołomycki - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Piotr Kołomycki Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  35 miejsce 0,39 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  3 miejsce 10,23 % poparcia

Młody warszawiak i równolatek polskiej demokracji. Realista, organizator, przedsiębiorca, społecznik i rekonstruktor. Ukończył studia z zakresu Negocjacji w Dyplomacji na Collegium Civitas. Szef gabinetu prof. Dariusza Rosatiego.

Zawodowe doświadczenie zdobywał jako menedżer w warszawskich klubach muzycznych oraz właściciel jednoosobowej firmy usługowej. Przedsiębiorca i dobry organizator, przez 6 lat rozwijał, jako wieloletni członek zarządu, Polskiego Stowarzyszenia Prointegracyjnego Europa.

Od niemal pięciu lat lat jest bliskim współpracownikiem profesora Dariusza Rosatiego, jako dyrektor jego biura w Sejmie RP a następnie szef gabinetu w Parlamencie Europejskim. Wraz z prof. Rosatim zainicjował projekt „Kompas Edukacyjny”. Dzięki współpracy z Polską Akademią Nauk i Europejską Akademią Dyplomacji brał udział w programach NATO Staffers i Visegrad School of Political Studies. Uczestniczył w seminariach Rady Europy reprezentując zarówno Polskę, jak i państwa Grupy Wyszehradzkiej.

W czasie wolnym zajmuje się rekonstrukcjami działań polskich jednostek specjalnych, grą na pianinie oraz żeglowaniem po morzu i śródlądziu. Spełnia sie również aktorsko w Teatrze Wolandejskim.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (4 komentarzy)

 • smollag 2017-01-19 12:34:11
  Młody idiota , który twierdzi ,że obozy budowali nazisci , a nie Niemcy , w Jedwabnem mordowali Polacy, zwykle zapewne wg pana Polacy. Zero poparcia dla takich
 • PO 2017-01-19 01:44:22
  jak dobrze, że ten mapet POwski nakręcany nienawiścią został jednak w domu
 • Kamilka 2015-09-29 19:42:37
  Przystojniacha ! Ciekawe gdzie można go spotkać :)))