REKLAMA


Barbara Augustynowicz-Figat - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Barbara Augustynowicz-Figat Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  64 miejsce 0,13 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  12 miejsce 1,97 % poparcia

Jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego. W 1984 roku ukończyłam tamtejszy Wydział Transportu Morskiego na kierunku ekonomiki i organizacji Handlu Zagranicznego. Studiowała później na Sorbonie Paryskiej, gdzie zdobyła dyplom z zakresu kultury i języka. Zna biegle trzy języki obce: francuski, rosyjski i angielski. Podczas pracy dla Polskich Sieci Elektroenergetycznych ukończyłam studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej z zakresu sieci elektroenergetycznych. Do 2014 r. prowadziła własną działalność gospodarczą z zakresu inwestycji. Od kilkunastu lat działa społecznie. Podejmuje działania w kierunku jednoczenia ludzi, pobudzania aktywnych postaw na rzecz słabszych.

Obecnie jest burmistrzem do spraw społecznych w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy, gdzie zajmuje się między innymi sprawami edukacji i wychowania w placówkach oświatowych, budownictwa komunalnego i mieszkańców.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.