REKLAMA


Błażej Poboży - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Błażej Poboży Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  80 miejsce 0,09 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  15 miejsce 1,36 % poparcia

Doktor nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce. Nauczyciel akademicki. Politolog.

Od kilkunastu lat pracuje w Instytucie Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie prowadzi zajęcia na kierunkach Politologia oraz Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Specjalizuje się w najnowszej historii politycznej Polski i historii polskich partii politycznych. Pełnomocnik dyrektora INP UW ds. promocji. Popularny wykładowca.

W kręgu jego zainteresowań naukowych pozostają stosunki polityczne w Polsce współczesnej, współczesna polska scena polityczna, nowe ruchy społeczne i polityczne oraz samorząd m. st. Warszawy. 

W latach 2013 i 2014 finalista konkursu na najlepszego dydaktyka na Uniwersytecie Warszawskim.

Analityk i komentator wydarzeń politycznych (radio, telewizja, prasa, Internet). Założyciel i były redaktor naczelny pierwszego warszawskiego portalu politycznego www.politykawarszawska.pl.

Bezpartyjny i niezależny kandydat do Sejmu RP z list Prawa i Sprawiedliwości. W Sejmie chciałby zająć się kwestiami szkolnictwa wyższego, edukacji, praw studentów oraz problematyką warszawską (reprywatyzacja, ustrój m. st. Warszawy).

Prywatnie szczęśliwy mąż – Moniki i tata Kaliny oraz Tadeusza. Warszawiak od pokoleń. Kibic Legii. Piłsudczyk.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.