REKLAMA


Cezary Jurkiewicz - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Cezary Jurkiewicz Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  57 miejsce 0,19 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  11 miejsce 2,79 % poparcia

Studiował weterynarię, potem teologię w Seminarium Duchownym w Warszawie, którą zakończył ostatecznie egzaminem EX UNIVERSA THEOLOGIA na ATK w Warszawie.

Jest doświadczonym menadżerem z kilkunastoletnią praktyką w zarządzaniu sprzedażą. Obecnie pełnię obowiązki dyrektora w Domu Pielgrzyma AMICUS przy kościele św Stanisława Kostki na warszawskim Żoliborzu.

Obecnie pełni funkcję radnego miasta Warszawy. Wcześniej był radnym Dzielnicy Wawer a swoją przygodę z samorządem rozpoczynał jako radny w Radzie Osiedlowej Marysin Wawerski Południowy.  Jest również prezesem Fundacji „Kresy w potrzebie – Polacy Polakom” Wielokrotnie uczestniczył w akcji ,,Świąteczna Paczka” z ZHR.

Jestem członkiem Prawa i Sprawiedliwości. W życiu zawodowym od początku kierował się zasadą: „Człowiek, jako podmiot a nie przedmiot działań, gdyż godność pracy wypływa z faktu, że jest ona dziełem człowieka, a człowiek realizuje się przez pracę”.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.