REKLAMA


Michał Kondrat - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Michał Kondrat Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  74 miejsce 0,12 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  14 miejsce 1,70 % poparcia

Absolwent College Moliere w Paryżu, Zarządzania i Marketingu w Szkole Głównej Handlowej, Podyplomowych Studiów Zarządzana Logistycznego w Wojskowej Akademii Technicznej i Studiów Kierownictwa Duchowego na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Jest reżyserem, producentem i dystrybutorem filmowym. Jego film dokumentalny "Jak pokonać Szatana" zdobył Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Mediów Katolickich w Niepokalanowie w 2014r. Ostatnio wprowadził do kin film "Pilecki" w reż. Mirosława Krzyszkowskiego, o jednym z największych bohaterów narodowych. Obecnie pracuje nad fabularyzowanym dokumentem o losach św. Maksymiliana Marii Kolbego.

Michał Kondrat jest częstym gościem programów publicystycznych i informacyjnych, gdzie wypowiada się jako ekspert w tematach światopoglądowych, ale też dotyczących doktryny kościoła.

Od 2007 roku członek Prawa i Sprawiedliwości. W latach 2010-2014 radny dzielnicy Żoliborz, a od 2014 roku radny m. st. Warszawy.

Jest aktywnym działczem pro-life. Fundator fundacji "Jeden z Nas", która obecnie należy do Europejskiej Federacji Ruchów Pro-Life.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.