REKLAMA


Rafał Dorosiński - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Rafał Dorosiński Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  24 miejsce 0,91 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  2 miejsce 13,38 % poparcia

Ma 32 lata. Jest adwokatem, od 4 lat należy do Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Centrum Prawa Amerykańskiego działające przy UW i University of Florida. Stypendysta amerykańskich fundacji politycznych: Acton Institute, Cato Institute i Leadership Institute.

Radny. W latach 2006-2010 był Wiceprzewodniczącym Rady Dzielnicy Bemowo. Od 2010 r. sprawuje mandat radnego m.st. Warszawy. Pracuje w Komisjach Rodziny i Edukacji oraz Polityki Społecznej.

Jest współautorem, mającej ukazać się w najbliższym czasie, książki "Vademecum samorządowca przyjaznego rodzinie".

Blisko związany z Instytutem na rzecz Kultury Prawnej "Ordo Iuris". Komentował sejmowe prace nad ustawami w TVP Info, Polsat News, Telewizji Republika, TVN24, Telewizji Trwam oraz prasie i portalach internetowych.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (2 komentarzy)

 • Barbara Kazulak 2015-10-20 15:16:34
  Panie Rafale. W wyborach parlamentarnych ma Pan głos mój i mojej Mamy. Powodzenia :)
 • Marek K. 2015-09-29 13:56:35
  Znam Rafała ze studiów prawie na UW. Działał w samorządzie wydziału i już wtedy był radnym dzielnicy. Zrobił na mnie dobre wrażenie, widać, że działalność publiczna to jego pasja.