REKLAMA


Grzegorz Zatorski - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Grzegorz Zatorski Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  59 miejsce 0,16 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  9 miejsce 0,70 % poparcia

Pochodzi z Krakowa, gdzie studiował na Uniwersytecie Ekonomicznym. Ma 27 lat. Od kilku lat mieszka w Dublinie. Rozwija własne przedsiębiorstwo, równolegle pracując zawodowo.
W ramach współprowadzenia organizacji Discover Poland przedstawia pozytywny obraz Polski i jej historii. Aranżuje wydarzenia kulturalne kierowane nie tylko do rodaków na Wyspach Brytyjskich, ale także Brytyjczyków i Irlandczyków oraz turystów zagranicznych. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się obchody 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego w Dublinie, których współorganizatorami były takie instytucje jak Muzeum Powstania Warszawskiego i Urząd Miasta Dublina.

Równolegle jest współzałożycielem i koordynatorem Klubu Republikańskiego w Dublinie w ramach którego m.in. prowadzi portal www.nasladujmycodobre.pl.

Od 1,5 roku wspiera działania Pawła Kukiza w Irlandii i Wielkiej Brytanii. Grzegorz Zatorski jest koordynatorem Ruchu Obywatelskiego Kukiz'15 na Emigrację

 

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.