REKLAMA


Bernadetta Szczypka - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Bernadetta Szczypka Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  101 miejsce 0,02 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  12 miejsce 0,96 % poparcia

Posiada wykształcenie wyższe: magister filologii germańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim i magister stosunków międzynarodowych w zakresie handlu zagranicznego na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Ukończyła również studia podyplomowe Organizacja i Zarządzanie Oświatą w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

W latach 2010-2014 była radną Gminy Pieszyce. Będąc sołtysem Bratoszowa w latach 2011-2013 uczestniczyła w projekcie „Odnowa Wsi Dolnośląskiej” Obecnie jest radną Powiatu Dzierżoniowskiego pełniąc funkcję wiceprzewodniczącej Komisji Edukacji i Kultury oraz przewodniczącej Klubu PSL.

Pracuje jako nauczyciel języka niemieckiego i przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół im.ks.Jana Dzierżonia w Pieszycach, gdzie od 2006 roku prowadzi współpracę ze szkołą niemiecką w Schortens organizując 2 razy w roku wymianę młodzieży, na którą pozyskuje każdorazowo dofinansowanie z Polsko- Niemieckiej Współpracy Młodzieży w Warszawie.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.