REKLAMA


Marcin Łożyński - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Marcin Łożyński Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  4 miejsce 4,27 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  2 miejsce 8,95 % poparcia

Reprezentuje region byłego województwa Wałbrzyskiego. Pochodzi z Piławy Górnej. Przedsiębiorca prowadzący własną działalność w Dzierżoniowie w zakresie technologie informatyczne. Mieszkaniec powiatu Świdnickiego. W 1999 roku ukończył Zespół Szkół Radiotechnicznych w Dzierżoniowie. Jego praca dyplomowa wygrała szereg konkursów, a docelowo pozwoliła na uzyskanie tytułu "Młodego Mistrza Techniki" przyznanego przez CIZ w Wałbrzychu. Studiował na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu filia Wałbrzych. Tytuł inżyniera uzyskał w Wyższej Szkole Technologii Teleinformatyczny w Świdnicy z najwyższą średnią ocen. Ojciec dwóch synów.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (1 komentarzy)

 • cyna 2015-10-23 15:25:18
  Jak to rozumieć, człowiek uczył się w technikum elektrycznym ale zamiast jako prymus iść na PWR we Wrocławiu na wydział elektryczny to poszedł na ekonomie i to filję Akademii gdzie leca odpady i tacy co to nie radzą sobie z nauka. Jak widać tam też sobie nie poradził więc znów musiał zmienić szkołę na wyższą szkołę zaplatania krowich ogonów żeby wymęczyć tego inżyniera. Ludzie na kogo wy głosujecie.