REKLAMA


Zbigniew Piotrowicz - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Zbigniew Piotrowicz Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  67 miejsce 0,05 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  10 miejsce 0,54 % poparcia

Urodzony 1 czerwca 1958 roku. Psycholog, podróżnik, instruktor taternictwa. Ukończył studia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Po studiach zajmował się pracami wysokościowymi, hodował owce, prowadził warsztat stolarski. W 1994 roku został radnym Lądka-Zdroju.

W latach 1996-2003 roku kierował Centrum Kultury i Rekreacji w Lądku-Zdroju, a od lutego 2003 roku objął stanowisko zastępcy burmistrza Lądka-Zdroju.

Jest jednym z założycieli Platformy Obywatelskiej na Ziemi Kłodzkiej. W latach 2003-2006 pełnił funkcję przewodniczącego PO w powiecie kłodzkim i członka rady krajowej tej partii. Obecnie jest wiceprzewodniczącym powiatowych struktur PO i pracuje w radzie regionu dolnośląskiego partii. Jest też szefem koła lądeckiego.

Jego pasją jest wspinaczka. Wspinał się w Tatrach, Alpach, na Bałkanach, w Himalajach, Pamirze, Tien-Szaniu, Ladakhu, Atlasie Wysokim i Górach Skalistych.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.