REKLAMA


Dariusz Grzegorz Grajda - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Dariusz Grzegorz Grajda Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  126 miejsce 0,02 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  21 miejsce 0,26 % poparcia

Pracę zawodową rozpoczynał jako redaktor techniczny miesięcznika samorządowego i informatyk w Urzędzie Gminy Celestynów. Następnie pracował jako specjalista w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska, a później jako specjalista ds. kontaków Poczta Polska – Parlament RP.

Od roku 2005 pracownik spółki „Koleje Mazowieckie” jako dyrektor Biura Handlowego, a następnie członek Zarządu, dyrektor handlowy spółki.

W latach 2006-10 był również członkiem Zarządu Powiatu odpowiedzialnym za planowanie i pozyskiwanie środków zewnętrznych z UE i krajowych, promocję, ochronę środowiska, kulturę i sport.

Od trzech kadencji radny Powiatu Otwock, a wcześniej radny gminy Celestynów. W latach 1998-1999 członek Rady Studentów Parlamentu Studentów RP oraz członek trójstronnej komisji „MEN-MF-Parlament Studentów RP” ds pracy nad nowelizacją ustawy o szkolnictwie wyższym.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (1 komentarzy)

 • CZłowiek z sąsiedztwa 2015-09-08 18:04:15
  Najgorszy kandydat. Zakłamany. Od kilku lat żeruje na spółkach Skarbu Państwa. Spowinowacony z Piechocińskim. Nigdy uczciwie nie pracował. Typowy PSLowski działacz. Kłamca, krętacz, prostak i półgłówek.