REKLAMA


Przemysław Cichocki - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Przemysław Cichocki Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  10 miejsce 2,97 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  1 miejsce 35,48 % poparcia

Urodził się 31 października 1988 roku w Nowym Dworze Mazowieckim. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych, kierunek Stosunki Międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim. W 2013 roku ukończył studia podyplomowe w Instytucie Polityki Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Zarządzanie Gospodarką Społeczną, a w 2014 roku studia podyplomowe Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych Uniwersytetu Warszawskiego pn. Akademia Rozwoju Regionalnego.

 

W 2012 roku odbyłem staż w Europarlamencie w Brukseli. Od marca 2013 roku do czerwca 2014 roku pracował w gabinecie Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów gdzie zajmował się m.in. współpracą z organizacjami pozarządowymi. Od czerwca 2014 roku pracuje w gabinecie Wicepremiera i Ministra Gospodarki.

Od 2010 roku aktywnie pracuje społecznie w lokalnym stowarzyszeniu. Organizował różne projekty, m.in. „Legionowo – bezpieczne miasto” - akcja promująca noszenie odblasków, mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa.

Obecnie radny Rady Miasta Legionowo kadencji 2014-2018; przedstawiciel Stowarzyszenia Razem Dla Legionowa.

 

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (1 komentarzy)

 • wyborca 2015-09-23 19:13:53
  To ma byc kandydat dla mlodych?! Szkoda ze pominal informacje ze pracuje w gabinecie Polotycznym a wiec z pominieciem konkursow, bez zadnej odpowiedzialnosci, z luznym czasem pracy przez co ma czas na spotykanie sie w terenie z najczesciej pslowskimi politykami, czy tez wsytepy w radio, a za wszysrko otrzymuje bajonskie sumy - wg oswiadczenia majatkowego 100 tys zl rocznie! I taki chce jeszcze do zlobu?! Nigdy! Ludzie nie badzcie glupi, posluchajcie go raz czy dwa a dowiecie sie ze poza garniturkiem i krawatem to nic madrego do powiedzenia nie ma!