REKLAMA


Joanna Staniszkis - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Joanna Staniszkis Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  58 miejsce 0,24 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  9 miejsce 1,59 % poparcia

Jest matematykiem: studiowała na Uniwersytecie Warszawskim, a doktorat zrobiła na University of Washington w Seattle. Teraz jest nauczycielką matematyki w liceum „Bednarska” z maturą międzynarodową.

Pochodzi z rodziny, która od pokoleń angażuje się w życie polityczne, społeczne i intelektualne Polski. Jeden z jej pradziadków był przez 16 lat posłem w okresie międzywojennym, drugi - współpracował z Józefem Piłsudskim w tworzeniu nowoczesnej Polski po latach zaborów. Jest dumna, że może kontynuować tę rodzinną tradycję. Tak właśnie postrzega nowoczesny patriotyzm – wykorzystywanie swojego potencjału dla dobra wszystkich i uczciwość.

Jest matką trójki dzieci i wychowawczynią.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (1 komentarzy)

 • Amelia S. 2015-10-08 20:16:09
  Właśnie miałam okazję posłuchać wypowiedzi pani Staniszkis w "faktach po faktach"... To wstyd, że pani Staniszkis kompletnie nie przygotowała swojego wystąpienia - przerwy w wypowiedziach, powtarzanie tych samych (nic nie wnoszacych do dyskusji) zdań. Nie za wiele ma Pani do powiedzenia. Czyżby start na rozpoznawalne nazwisko? Jeżeli tak, to mam nadzieje, ze w tym przypadku to się nie uda... w wywiadzie dla tvp info tez się Pani nie popisała. Proszę wrócić do sszkoły i uczyć dzieci - tam nie trzeba być oratorem.