REKLAMA


Mariusz Chrapiński - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Mariusz Chrapiński Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  41 miejsce 0,49 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  8 miejsce 3,33 % poparcia

Urodził się 21 kwietnia 1976 r. w Warszawie.

Szkołę Podstawową i Liceum im. Joachima Lelewela ukończył na Żoliborzu. Od najmłodszych lat interesował się polityką i sportem. W liceum jako kandydat z powodzeniem brał udział w wyborach do Rady Szkoły.

Zamiłowanie do sportu połączył z grą w piłkę nożną dla RKS Marymont m.in. razem z późniejszymi reprezentantami Polski braćmi Żewłakow.

Dość wcześnie, bo w trakcie studiów w Wyższej Szkole Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora rozpoczął pracę dla T-Mobile. Ponadto ukończył studia politologiczne na Uniwersytecie Warszawskim oraz Europejską Akademię Dyplomacji.

Jako menadżer sprzedaży i obsługi klienta pracował dla takich koncernów, jak Axel Springer, Coca-Cola i Orange. Marketingu uczył się tworząc oddział brytyjskiej firmy w Polsce oraz na licznych szkoleniach w londyńskiej siedzibie. Obecnie zarządza działem sprzedaży w agencji interaktywnej.

Poza godzinami pracy angażuje się w działalność dziennikarską o tematyce sportowej, pisze bloga, jest stałym ekspertem w „Radiu7” oraz „Warszawa”.

Swoją działalność w „NowoczesnaPL” chce skupić na kwestiach związanych z tworzeniem skutecznych rozwiazań dla sportu wyczynowego i amatorskiego, szczególnie piłki nożnej.

Żonaty, ojciec trójki dzieci - Wiki, Zuzi i Jasia. Obecnie mieszka w Wołominie, rodzinnym mieście żony i z tym miejscem wiąże swoją przyszłość.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.