REKLAMA


Ilona Dmowska-Wołoszyn - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Ilona Dmowska-Wołoszyn Wybory 2015

 • Oficjalne wyniki PKW

  Nie uzyskał/a mandatu, KWW nie przekroczył progu

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  17 miejsce 1,72 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  1 miejsce 41,03 % poparcia

Urodzona w 1978 roku w Wołominie. Ukończyła szkołę wyższą na kierunku zarządzanie przedsiębiorstwem oraz liczne kursy z zakresu rachunkowości i finansów. Zawodowo na etacie księgowej w organizacji pozarządowej, dodatkowo prowadzi własną działalność gospodarczą.

Członek Stowarzyszenia zrzeszającego poszkodowanych przez instytucje finansowe oraz wolontariuszka organizacji działających na rzecz bezdomnych zwierząt.

W wyborach samorządowych w 2014 roku pełniła funkcję "męża zaufania" z ramienia Komitetu Wyborczego Kandydata na Burmistrza miasta Kobyłka.

Zainteresowania: system podatkowy, prawa człowieka, prawa zwierząt.

Startuje z ostatniego miejsca na liście wyborczej Partii Razem w okręgu podwarszawskim.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (1 komentarzy)

 • Ilona Dmowska-Wołoszyn 2015-09-24 11:31:33
  W Sejmie chciałaby zająć się pracą na rzecz Obywateli a nie Lobbystów jak ma to miejsce obecnie, ze szczególnym naciskiem na lobby bankowe, farmaceutyczne i myśliwskie. Ponadto jestem przeciwna zmianom w uchwalonej ustawie o in vitro, popieram związki partnerskie i chciałabym abyśmy byli leczeni zgodnie z najnowszymi standardami, a nie pisanymi przed 50-cioma laty.